Члены команды
ԱՂԱՋԱՆՅԱՆ ՍՈՒՐԵՆ ՀԱՅԿԻ
ՏՆՕՐԵՆ
@։ Suren.Aghajanyandnp@dilijanpark.am
Члены команды
ԱԼԻԽԱՆՅԱՆ ՌՈԲԵՐՏ ՌՈՒԴԻԿԻ
ԳԻՏՈՒԹՅԱՆ, ՄՇՏԱԴԻՏԱՐԿՄԱՆ, ԶԲՈՍԱՇՐՋՈՒԹՅԱՆ ԵՎ ԻՐԱԶԵԿՄԱՆ ԲԱԺՆԻ ՊԵՏ- ՏՆՕՐԵՆԻ ՏԵՂԱԿԱԼ
@: Robert.Alikhanyandnp@dilijanpark.am
Члены команды
ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ ՄԱՄԻԿՈՆ ՆԱՊՈԼԵՈՆԻ
ՊԱՀՊԱՆՈՒԹՅԱՆ ԲԱԺՆԻ ՊԵՏ - ՏՆՕՐԵՆԻ ՏԵՂԱԿԱԼ
@: Mamikon.Hovhannisyandnp@dilijanpark.am
Члены команды
ԱԲԱԶՅԱՆ ԼԻԼԻԹ ՎԱՐԴԱՆԻ
ԻՐԱՎԱԲԱՆ
@: Lilit.Abazyandnp@dilijanpark.am
Члены команды
ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ ՀԱՍՄԻԿ ՋԻՎԱՆԻ
ԳԼԽԱՎՈՐ ՀԱՇՎԱՊԱՀ
@: Hasmik.Harutyunyandnp@dilijanpark.am
Члены команды
ԴԻԼԱՆՅԱՆ ԱՐԵՎԻԿ ԷԴԻԿԻ
ԳՆՈՒՄՆԵՐԻ ԵՎ ՖԻՆԱՆՍԱԿԱՆ ՊԼԱՆԱՎՈՐՄԱՆ ՄԱՍՆԱԳԵՏ
@: Arevik.Dilanyandnp@dilijanpark.am
Члены команды
ՔՈՉԱՐՅԱՆ ՍՎԵՏԼԱՆԱ ԱԼԵՔՍԱՆԴՐԻ
ՀԱՇՎԱՊԱՀ
@: Svetlana.Kocharyandnp@dilijanpark.am
Члены команды
ԱՎԵՏԻՍՅԱՆ ՀՐԱՉԻԿ ԽԱՉԱՏՈՒՐԻ
ԳԼԽԱՎՈՐ ԱՆՏԱՌԱԳԵՏ
@: Hrachik.Avetisyandnp@dilijanpark.am
Члены команды
ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆ ՀԵՆՐԻԿ ՎԱՉԱԳԱՆԻ
ՊԱՀՊԱՆՈՒԹՅԱՆ ԳԾՈՎ ԻՆԺԵՆԵՐ
@: Henrik.Martirosyandnp@dilijanpark.am
Члены команды
ՊՈՂՈՍՅԱՆ ԱԴԱՄ ՎԱՆՈՅԻ
ՀԱՏՈՒԿ ՋՈԿԱՏԻ ՂԵԿԱՎԱՐ
@: Adam.Poghosyandnp@dilijanpark.am
Члены команды
ՀՈՎՍԵՓՅԱՆ ՄՀԵՐ ՍԵՐՅՈԺԱՅԻ
«ԳՈՇ ՏԵՂԱՄԱՍ» ՄԱՍՆԱՃՅՈՒՂԻ ՂԵԿԱՎԱՐ
@: Mher.Hovsepyandnp@dilijanpark.am
Члены команды
ՄԵՀՐԱԲՅԱՆ ԳԱՐԻԿ ԱՐԱՐԱՏԻ
«ԱՂԱՎՆԱՎԱՆՔ ՏԵՂԱՄԱՍ» ՄԱՍՆԱՃՅՈՒՂԻ ՂԵԿԱՎԱՐ
@: Garik.Mehrabyandnp@dilijanpark.am
Члены команды
ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ ԱՐՏԱԿ ԼՅՈՎԱՅԻ
«ԴԻԼԻՋԱՆ ՏԵՂԱՄԱՍ» ՄԱՍՆԱՃՅՈՒՂԻ ՂԵԿԱՎԱՐ
@: Artak.Harutyunyandnp@dilijanpark.am
Члены команды
ՀՈՎՍԵՓՅԱՆ ԱՏՈՄ ՍԵՐԳԵՅԻ
«ՇԱՄԱԽՅԱՆ ՏԵՂԱՄԱՍ» ՄԱՍՆԱՃՅՈՒՂԻ ՂԵԿԱՎԱՐ
@: Atom.Hovsepyandnp@dilijanpark.am
Члены команды
ԶԱՐԳՐՅԱՆ ԱՐՄԱՆ ԳԱՌՆԻԿԻ
«ՀԱՂԱՐԾԻՆ ՏԵՂԱՄԱՍ» ՄԱՍՆԱՃՅՈՒՂԻ ՂԵԿԱՎԱՐ
@: Arman.Zargaryandnp@dilijanpark.am
Члены команды
ԻԳԻԹՅԱՆ ԱՆԻ ԼԵՎՈՆԻ
ԿԱԴՐԵՐԻ ՏԵՍՈՒՉ
@: Ani.Igityandnp@dilijanpark.am
Члены команды
ԱՂԱՄԱԼՅԱՆ ԼԻԼԻԹ ԼՅՈՎԱՅԻ
ՎԱՐՉԱՏՆՏԵՍԱԿԱՆ ԲԱԺՆԻ ՊԵՏ
@: Lilit.Aghamalyandnp@dilijanpark.am
Члены команды
ԶԱՔԱՐՅԱՆ ՄԱՐԳԱՐԻՏ ՎՐԵԺԻ
ԳՈՐԾԱՎԱՐ
@: Margarit.Zaqaryandnp@dilijanpark.am
Члены команды
ԲԵԳԼԱՐՅԱՆ ՌՈԲԵՐՏ ՀՐԱՉԻԿԻ
ԿԱԴԱՍՏՐԻ ՎԱՐՄԱՆ ԵՎ ՄՈՆԻԹՈՐԻՆԳԻ ՄԱՍՆԱԳԵՏ
@: Robert.Beglaryandnp@dilijanpark.am
Члены команды
ԺԱՄՀԱՐՅԱՆ ՍԱՄՎԵԼ ԳՐԻԳՈՐԻ
ԷԿՈՏՈՒՐԻԶՄԻ ԶԱՐԳԱՑՄԱՆ ՄԱՍՆԱԳԵՏ
@: Samvel.Zhamharyandnp@dilijanpark.am
Члены команды
ՍԱՖԱՐՅԱՆ ԱՆԻ ԱՆԴՐԱՆԻԿԻ
ԿԵՆՍԱԲԱՆ
@: Ani.Safaryandnp@dilijanpark.am
Члены команды
ԱՄԻՐԽԱՆՅԱՆ ԱՆԱՀԻՏ ՌԱԶՄԻԿԻ
ԷԿՈԿՐԹՈՒԹՅԱՆ ՄԱՍՆԱԳԵՏ ԵՎ ՀԱՆՐԱՅԻՆ ԿԱՊԵՐԻ ՊԱՏԱՍԽԱՆԱՏՈՒ
@: Anahit.Amirkhanyandnp@dilijanpark.am
Члены команды
ԴԱՎԹՅԱՆ ԴԱՎԻԹ ԳԱՌՆԻԿԻ
ՊԱՀԵՍՏԱՊԵՏ - ՊԱՐԵՏ
@: Davit.Davtyandnp@dilijanpark.am
Члены команды
ԹՈՎՄԱՍՅԱՆ ԹԱԹՈՒԼ ՍԱՄՎԵԼԻ
ԱԶՆՎԱՑԵՂ ԵՂՋԵՐՈՒՆԵՐԻ ԲԱԶՄԱՑՄԱՆ ԿԵՆՏՐՈՆԻ ՂԵԿԱՎԱՐ /ԱՆԱՍՆԱԲՈՒՅԺ/
@: Tatul.Tovmasyandnp@dilijanpark.am
Члены команды
էԼԼԱՐՅԱՆ ԼԻԼԻԹ ՎԱԶԳԵՆԻ
ՏՆՕՐԵՆԻ ՕԳՆԱԿԱՆ
@: Lilit.Ellaryandnp@dilijanpark.am